امروزه با توجه به پیشرفتهایی که در حوزه کفپوشهای پی وی سی شکل گرفته است توانسته نظر عده زیادی از مخاطبان و مصرف کنندگان را راضی نگه دارد. یکی از این کفپوشها پی وی سی تبریز و ارومیه است. اگر بخواهیم در این مورد توضیح دهیم باید گفت که در گذشته دور خانواده های ایرانی تلاش می کردند که کلیه قسمتهای کفی منزلشان را یا موکت و یا به نوعی با فرش بپوشانند لذا امروزه با توجه به تغییر دکوراسیون منازل همچنین مواردی که کپی شده است از کشورهای اروپایی که استفاده از این کفپوشها بسیار باب شده و خانواده ها تلاش می کنند صرفا یک فرش در وسط سالن بیندازند و مابقی را از کفپوش مملو سازند.

یکی از استانهای که بسیار حرفه ای و غیر قابل در این حوزه توانسته به خوبی عمل کند استان تبریز است در حوزه کفپوش پی وی سی تبریز یکی از معتبرترین و سرامد ترینهای این مهم در سراسر کشور است این مورد نه تنها در کشور، که توانسته در حوزه های صادراتی نیز به کشورهای همسایه به خوبی از عملکرد مناسب و قابلی را داشته باشد. از مواردی که توانسته بخوبی در حوزه رنگها حائل آید این است که این مورد رنگهایش نزدیک به 12 رنگ را شامل می شود که در زمره خود منحصربفرد است که این مهم میزان تقاضای زیاد کفپوش را می رساند.

کفپوش پی وی سی بیمارستانی

کفپوش پی وی سی بیمارستانی باید از مقاومت و دوام بالایی برخوردار باشد به دلیل اینکه در بیمارستان عبور و مرور بسیار زیاد است و چرخها و تخت بیمارستانی سنگین در آنجا مدام توسط افراد در حال جابجایی می باشند و اگر کفپوش کیفیت لازم را نداشته باشد خیلی زود آسیب می بیند. برای تمیز کردن کفپوشهای پی وی سی سعی کنید از مواد شوینده نانو که قدرت پاک کنندگی خیلی زیادی دارند استفاده نکنید تا آسیبی به کفپوش وارد نشوند بعد از هر بار تی کشیدن حتماً آن را خشک کنید تا نم و رطوبت به بافتهای آن نفوذ پیدا نکنند در این صورت طول عمر کفپوش بیشتر می‌ شود و سالهای زیادی با همان کیفیت روزهای اول  برای شما کار می‌ کند.

از مزیتهای بسیار مهم کفپوش پی وی سی بیمارستانی می توان به این موارد اشاره کرد که این محصول خیلی راحت تمیز می شود، سطح آن صاف است و آلودگیها و کثیفیها خیلی راحت با کمک یک تی از روی آن پاک می شوند و هیچ اثری از آنها روی کفپوش باقی نخواهد ماند. کفپوشهای پی وی سی همچون کفپوش سنگ آنتی باکتریال جلوی رشد و تکثیر ویروسها و عوامل بیماری زا را به خوبی می گیرند و مانع از انتقال و گسترش بیماری می شوند. کفپوشهای بیمارستانی هیچگونه درز و فضای باز ندارند که ویروسها و آلودگیها به داخل آنها نفوذ کنند، این محصولات در متراژها و ابعاد مختلف تولید می شوند و نصبشان هم کار خیلی سختی نیست اما بهتر است از افراد کاربلد برای نصب بهتر کمک بگیرید.

کفپوش پی وی سی رولی

از آنجا که برخی از فضاها پس از مدتی نیاز به تغییرات داشته، معمولا از کفپوش ها که با هزینه کم در دسترس بوده بهره گرفته می شود. با توجه به اینکه کفپوش ها در انواع مختلف تولید شده، هم از نظر ضخامت و هم نوع کاربرد، برای خریداران قابل انتخاب می باشند. در ادامه به معرفی کفپوش رولی پی وی سی می پردازیم. کفپوش رولی از مواد اولیه پی وی سی تولید شده و این کفپوش پی وی سی در انواع مختلف ورزشی، مسکونی و بیمارستانی ارائه می شود. هر یک از مواردی که معرفی شد، ساختار خاص خود را داشته و باید برای مکان مورد نظر انتخاب و خریداری شود. البته توجه به این نکته اهمیت داشته که باید از کیفیت محصول اطمینان حاصل نمود. زیرا برخی از محصولات موجود در بازار نا مرغوب بوده و استانداردهای لازم را ندارند.

قطعا می دانید که در بازار انواع کفپوش پی وی سی رولی در برندهای ایرانی و خارجی موجود بوده، که از نظر قیمتی تفاوت زیادی دارند. به این ترتیب خریداران باید با توجه به برند و کیفیت اقدام به خرید محصول کنند. در این صورت عرضه کننده ها به مشتریان خود بهترین تولیدات را پیشنهاد داده که هم از نظر قیمت و هم کیفیت متناسب باشند. بی شک هر کس در خرید کفپوش رولی شاخصه هایی را مد نظر قرار می دهد. در این صورت با مراکز تخصصی ارتباط گرفته و سفارش مد نظر خود را مطرح می کند. در سالهای اخیر عرضه کننده ها از سایت های اینترنتی برای فروش کفپوش رولی بهره می گیرند. این مسئله به آنها کمک کرده تا محصولات خود را در شهرهای مختلف کشور بدون محدودیت ارائه دهند. علاوه بر این خریداران می توانند سفارشات خود را بی واسطه به آنها اعلام نموده و در اسرع وقت با قیمت مناسب تهیه کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *