عرق

نعناع دیگری که عطر خاصی دارد نعناع ریحانی است. طعم بسیار یادآور ریحان، بوی غذاهای ایتالیایی است. نام Bastardo نیز ایتالیایی است که به آن عرق نعناع برای گربه ریحان نیز گفته می شود.

عطر و طعم برگ ها با این وجود هنوز بسیار نعنایی و همچنین کمی فلفلی است. نعناع ساقه قرمز برای سالاد، سس و پستو فوق العاده است. نعناع ریحان 40 تا 70 سانتی متر رشد می کند و می تواند تا 1 متر عرض داشته باشد.

یکی دیگر از موارد نادر در میان نعناع ها: نعناع توت فرنگی. این یکی در واقع طعمی شبیه نعنا ندارد، اما – حدس زدید – توت فرنگی. استفاده از آن در آشپزخانه برای چای، لیموناد یا کوکتل خوب است.

گیاهان نعناع توت فرنگی و خوردن عرق کاسنی در ماه آخر بارداری نی نی سایت تنها 30 تا 50 سانتی متر رشد می کنند و به رنگ صورتی شکوفا می شوند، اما اغلب توسط دوندگان به شدت پخش می شوند.

می توانید این گیاه را در آشپزخانه آزمایش کنید و از آن برای دسر یا نوشیدنی استفاده کنید. بوته های نعناع موزی کوچک هستند، 30-50 سانتی متر رشد می کنند و همچنین بیش از حد پخش نمی شوند.

اگرچه بیش از 30 گونه طبع عرق نعنا با خواص و طعم های مختلف وجود دارد، اما گونه های مختلف مشترکات زیادی دارند: اول از همه، ظاهر آنها البته، گونه ها و گونه های فردی از نظر ظاهری متفاوت هستند.

اما بسیاری از خواص عرق یونجه برای رحم بسیار شبیه به هم هستند. بنابراین لازم نیست برای تشخیص عضوی از جنس نعناع متخصص باشید.

 • منابع:
  1. Types of mint: refreshing types & varieties for the garden and balcony
 • تبلیغات: 
  1. زعفران می تواند خشم درون شما را تبدیل به مهربانی نماید!
  2. نمایندگی عرضه مینی فرز شارژی ارزان قیمت
  3. پر پشت کردن مو با خوردن کلوچه خرمایی و شیره خرما
  4. زیتون سیاه میوه‌ای خوشمزه از درخت زیتون

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *