انواع طرح کاشی و سرامیک با قیمت مناسب را میتوان در بازار خریداری کرد. طرحهای کاشی اشپزخانه با توجه به مهم بودن این فضا در خانه بسیار متنوع بوده و با توجه به این طیف تنوع خاص برای انتخاب ان توسط مشتری یکم دشوار به نظر میرسد.
قیمت کاشی اشپزخانه نسبت به تنوع ان بسیار متفاوت میباشد، تا جایی که بعضی از کارخانجات تولیدی و یا شرکت های پخش، قیمت کاشی را به صورت برگ کاشی و یا به صورت متر طول به مشتری اعلام میکنند.

سرامیک پذیرایی طرح چوب تاثیر بسیار زیادی در زیبا نمودن منزل و دکوراسیون داخلی اشپزخانه دارد.کاشی اشپزخانه با طرح های متنوع از پرطرفدار ترین مدل های کاشی به حساب می آید. و شما می توانید با بکارگیری مدل ها و رنگ های متفاوت در کف بدنه به فضای آشپزخانه خود شادابی و آرامش خاصی را اضافه کنید.
در طراحی آشپزخانه رنگ و طرح و ابعاد کاشی بسیار حائز اهمیت هست.
ما می توانیم با در نظر گرفتن این پارامترها و چیدمان و کارکردن دقیق کاشی ها به اشپزخانه خود جلوه خاصی بدهیم، که با رعایت این نکات حتی می توان آشپزخانه کوچک خود را به آسانی، بزرگ، دلباز و بسیار خاص جلوه داد.

کاشی اشپزخانه بین کابینتی

کاشی اشپزخانه بین کابینتی همانطور که از اسمش پیداست، بین کابینت بالا و پایین قرار میگیرد.
کاشی بین کابینتی دارای طرح و تنوع بسیار بالا برخوردار است. این تنوع شامل:

  • سایز
  • شکل از لحاظ چند ضلعی بودن
  • طرح و رنگ
  • ساده و برجسته بودن
  • قیمت

و حتی بیشتر دسته بندی میشود. و هر روز هم به تنوع ان افزوده میشود.

سرامیک کف پذیرایی مات بین کابینتی یکی از بهترین راههای تغییر دادن فضای اشپزخانه با ایده ای بسیار ساده و حتی کم هزینه برای هر زمان میباشد. و شما میتوانید با اندک هزینه کاشیهای بین کابینتی قدیمی خود و یا کاشیهای ساده را با مدلهای جدید و روز به اشپزخانه خود جلوه ای خاص و انحصاری بدهید.
یکی از کارهایی که بیشتر مالکان و یا انبوه سازان ساختمان انجام میدهند و برایشان مهم هستش، انتخاب مناسب و اصولی کاشی بین کابینتی است. چرا که با انتخاب مناسب کاشی اشپزخانه و همچنین بین کابینتی میتوان فضای اشپزخانه را از متراژ واقعی ان بیشتر جلوه داد.
ست کردن کاشی اشپزخانه و کاشی بین کابینتی و کابینتها بسیار مهم بوده که بیشتر کلان شهر ها این موارد را به دکوراتور ساختمان واگذار میکنند، زیرا اشپزخانه یکی از بخشهای مهم هر منزل به حساب می اید. به طوری که بیشتر افراد خانواده در طول روز به نحوی در ان رفت و امد دارند.

انواع کاشی اشپزخانه

طرح دار و ساده بودن کاشی اشپزخانه انواع مختلفی را شامل میشود. اشپزخانه های جدید امروزی متناسب با شخصیت هر خانواده، متفاوت و منحصر به فرد میباشد. که مجموعه بازرگانی ما تنوع بالایی از این مدلها و طرح ها را به مشتریان با سلیقه خود به فروش میرساند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *