اگر تا به حال برای خرید مبل جدیدی به بازار آمده اید، می دانید که با نگاه کردن به انواع مختلف پارچه مبلمان، ممکن است گیج کننده باشد.
برای ساده‌تر کردن فرآیند، این راهنمای سریع را برای بهترین پارچه مبلی مخمل گلدار مبل گرد هم می‌آوریم. برای اطلاعات لازم در مورد مبل های چرمی، مبل های پارچه ای و پارچه های پرفورمنس به خواندن زیر ادامه دهید.

یکی از بهترین پارچه رومبلی مخمل های مبل که می توانید انتخاب کنید چرم اصل یا مصنوعی است. هر دو نوع مبل چرمی بسیار زیبا و ماندگار هستند.

تطبیق پذیری یک مبل چرمی همچنین گزینه های زیادی را برای ترکیب و تطبیق با پتوها و بالش های طرح دار ایجاد می کند. در مورد چرم اصل و چرم مصنوعی کنجکاو هستید؟

چرم اصل
چرم اصل فوق العاده بادوام و ضد لک است. مبل های روکش چرمی به مرور زمان به زیبایی پوشیده می شوند و با افزایش سن نرم تر می شوند.

در حالی که یک مبل چرم طبیعی گرانتر از مبل های دیگر است، به دلیل دوام آن می تواند تا چهار برابر بیشتر دوام بیاورد. یک مبل چرم اصل نیز در برابر آلرژی زا مقاوم است و اگر کسی در خانه شما آلرژی داشته باشد، آن را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند.

برای تمیز کردن مبل چرم اصل، لکه‌ها را با یک پارچه مبلی نخی مرطوب یا حوله کاغذی پاک کنید، سپس لکه را با حرکات دایره‌ای با استفاده از صابون ظرفشویی ملایم و آب داغ بمالید.

چرم مصنوعی یا چرم گیاهی یک پارچه رومبلی ترک اخلاقی است که ظاهر و احساس چرم طبیعی را تقلید می کند.

 • منابع:
  1. Your Guide to the Best Sofa Fabrics
 • تبلیغات: 
  1. مبلغ عیدی کارگران و بازنشستگان در سال جدید اعلام شد.
  2. استفاده شکارچیان از کابل برای شکار حیوانات
  3. ساخت اولین موشک با استفاده از لوله پلاستیکی
  4. راز های جالبی در مورد روغن کنجد آشکار شد!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *